LS32B800PEEXXY
Out of stock
32" / Flat / IPS / 5ms / 60Hz / 3840x2160 / 16:9 / 1.07B / 350 nits / 1xHDMI 2.0, 1xDP 1.4, 1xUSB-C (90W), USB Hub 3.0x3, LAN / HDR600 / HAS / VESA/
More Information
SKU LS32B800PEEXXY
EAN 8806097342731
Manufacturer Samsung
Availability N